İthal Markalarımız
Maxdivani
Maxdivani 1960 yılında güney italya da altamura yakınlarında küçük bir kasaba Rocco Ferri tarafından deri kanepeler üreterek faaliyetine başlamıştır. Ferri, yapmış olduğu işe kişisel yeteneğinin yanı sıra tutkularını da katmış ve bunu bir gelenek haline getirerek işini üçüncü nesle taşımayı başarmıştır. Bugüne gelindiğinde ürünleri tüm dünyada bilinen ve tüketilen bir marka olmayı başarmıştır. Bu tutkuyu hissetmeniz için maxdivani ürünlerini maisonistanbul çatısı altında sizlere sunuyoruz.
 
Calia Italia
Calia Italia nın hikayesi, kurucusu olan Liborio Vincenzo Calia nın 1965 yılında ustalıkla üretmeye başladığı doğal deri kanepeler ile başlar. Bu usta marangoz yeni modeller geliştirmenin yanı sıra müşteri ilişkileri ile de oldukça dikkat çeker. 70'li yılların sonunda ve 80 li yılların başında , Calia Italia endüstriyel düzeyde kanepeler tasarımı yapmaya ve bu tasarımlarını da üretmeye başlar.

80'li yılların ortasında şirket, italya daki satış ağını genişletmeye başlar ve tüm Avrupa ya ürün satmaya başlar.

İlerleyen yıllarda şirket, üst düzey ürün üretiminde uzmanlaşmıştır. Kullanılan tüm malzemeler ve işçilik kalitesi yüksek bir şekilde tesis edilmiş ve Avrupalı tüketicilerin estetik zevklerini karşılaşmıştır.

1991 yılında şirket "Centro Studi", adı altında bir tasarım ve prototip merkezi kurmuştur. 1996 yılında, mevcut üretim tesislerine 8.000 metrekare ilave bir bina inşa ederek, Italyan ekonomisine yaptığı katkıyı arttırmıştır. Özellikle son üç yıl içerisinde gerek tasarım gerekse teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla uluslar arası bir şirket olmuştur.

Uluslar arası alanda kendini ispatlamış markalarla birlikte çalışmayı kendine temel prensip edinmiş olan bizler, Maisonistanbul çatısı altında Calia İtalia'yı koleksiyonlarımız içinde sizlere sunuyoruz.
 
KATEGORİLER
Skip Navigation Links.
Up!
KATEGORİLER